13 Aralık 2010 Pazartesi

Yeni Silah Kanunu Yasa Tasarısı (Aralık 2010)

Yeni Silah Kanunu Yasa Tasarısı Bu haliyle;
  • Türk halkına ve atalarına açık bir hakarettir.
  • Ayrımcıdır.
  • Çağdışıdır.
  • İllegal örgütlerin hizmetindedir.
  • Soyguna zemin niteliğindedir.

BSSAH olarak yeni silah kanunu yasa tasarısını, ruhsatsız silah pazarını geliştirecek, yasalara saygılı ve dürüst vatandaşları dahi illegal silah ve mühimmat alımına yönlendirecek bir tasarı olarak görüyoruz.

Türk Halkını silahsızlandırmayı görev edinmiş kişi, kurum veya kuruluşların etkileriyle hazırlanan bu yasa tasarısı, baştan sona Türk halkına ve atalarına hakarettir. Bu milletin tarihini bilmeyenlerin ellerinde hazırlanan yasa tasarısı, Türk halkının lehine hiçbir düzenleme içermemektedir.

Silahla işlenen suçların tamamına yakını ruhsatsız silahlarla işlenmekteyken, legal silahlanmanın devlet eliyle zorlaştırılmaya çalışılması ve halkın taleplerinden bu kadar uzak bir yasa tasarısı hazırlanmasını kaygıyla izliyoruz.

Türkiye, Avrupa’da en düşük sivil silahlanma oranlarına sahip ülkelerden biridir. Silahsızlanmayı, bir medeniyet unsuru olarak göstermek isteyenlerin ve Türkiye’ye özgü davranış biçimleri tarif eden(uyduran) ve Türk Halkına hakaret eden odakların kötü niyetli oldukları su götürmez bir gerçektir.

Ülkemizde her 4 silahtan 3’ü ruhsatsız iken, yapılan bu yasa çalışması, illegal örgütlerin değirmenine su taşımaktadır. Bu hayati hatadan derhal dönülmelidir. Aksi halde T.C. tarihinin en büyük ruhsatsız silah pazarıyla karşı karşıya kalacaktır.

BSSAH
www.bssah.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder